GENEL BAŞVURU

TANIM
SON TARİH

Detay

Diğer açık pozisyonların dışında başvurulmak istenen pozisyonlar için.


Aranan Nitelikler

Başvurulan pozisyona özel nitelikler.


AÇIK POZİSYONLAR

TANIM
SON TARİH

Detay

Saçların kesilmesinden geminin suya indirilmesine kadar geçen sürecin yürütüldüğü departmandır. Bu süreçte saçların CNC tezgahında kesilmesi, Tekne imalatı, Teçhiz, Boru, Boya, Mobilya, Panel ve İzolasyon işleri yapılır.


Aranan Nitelikler

Gemi İnşa deneyimi olan, branşları ile ilgili diploma ve/veya sertifikaya sahip, Gemi İnşa Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Üretim Formenleri, Boya ve Raspa Formenleri, Üretim Teknikerleri ( Gemi İnşa ), Kaynak Ustaları - (Gazaltı + Tozaltı + Elektrik Arc ), Montaj Ustaları, Teçhiz Ustaları, Boya ve Raspa Ustaları, CNC operatörleri, Pres operatörleri, Yardımcı Elemanlar.


Detay

Geminin üç boyutlu modelinin hazırlanması, malzeme listelerinin belirlenerek ürün ağacına girilmesi, imalat ve montaj resimlerinin oluşturulması, değişiklik taleplerini değerlendirerek model ve resimlere yansıtılması işleri yapılır. Aveva Marine PDMS 12.1 veya 11.6 ve AutoCad programları kullanılır.


Aranan Nitelikler

Gemi Dizaynı alanında tecrübeli, Aveva Marine PDMS 12.1 veya 11.6 ve AutoCad programlarını kullanabilen, Gemi İnşa Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri, Gemi İnşa Teknikerleri, Makine Teknikerleri, 3D modelleme yapabilen teknik veya meslek lise mezunları.